Állásajánlat

Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapjánpályázatot hirdet

rendszergazda

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes állás (heti 40 óra)

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2030 Érd, Széchenyi tér 1.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Szakfeladat ellátása és a munkakörhöz tartozó egyéb tevékenységek elvégzése, különös tekintettel az oktatási adminisztráció támogatására.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

Középiskola/gimnázium, rendszergazda/rendszer-informatikus szakképzettség,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Főiskola,

Azonos területen szerzett – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2017.09.01 napjától tölthető be.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Molnárné Kállay Andrea részére a molnarne.kallay.andrea@gmail.com E-mail címen keresztül