Tantestület

NÉV: Szilasné Mészáros Judit


Intézményvezető 2018-2023
tanított szak: matematika
fogadóóra: naponta 7:15 – 7:45
e-mail: szilasne@vmg-erd.hu

 


NÉV: Molnárné Kállay Andrea


Általános igazgató helyettes
9.d osztályfőnök helyettes
tanított szak: történelem
fogadóóra: szerda 7:45 – 13:00
e-mail: molnarne.kallay.andrea@gmail.com

 


NÉV: Nagyné Solti Gabriella


Pedagógiai igazgató helyettes
tanított szak: testnevelés
fogadóóra: kedd 2. és 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Geri Csaba


Szervezeti intézményvezető helyettes
tanított szak: matematika
fogadóóra: hétfő 2.óra
e-mail: geri.csaba@vmg-erd.hu

 


NÉV: Baranyainé Szabó Katalin


Angol-orosz-latin nyelv munkaközösség-vezető
12.e osztályfőnök helyettes
tanított szak: angol
fogadóóra: péntek 4.óra
e-mail:

 


NÉV: Bartus Éva


9.c osztályfőnök helyettes
tanított szak: matematika
fogadóóra: szerda 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Benczéné Dizseri Márta


tanított szak: magyar, német
fogadóóra: kedd 5.óra
e-mail: mdizseri@gmail.com

 

 


NÉV: Besenyői Erika


12.d osztályfőnök helyettes
tanított szak: magyar
fogadóóra: hétfő 9.óra
e-mail:

 


NÉV: Bíró Gábor


11.d osztályfőnök
tanított szak: történelem, földrajz
fogadóóra: kedd 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Buttinger Dániel


11.d osztályfőnök helyettes
Pedagógiai asszisztens
tanított szak: földrajz
fogadóóra: csütörtök 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Csatlós Mária


9.e osztályfőnök helyettes
tanított szak: fizika, kémia
fogadóóra: szerda 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Csáki Andrea


12.a osztályfőnök helyettes
tanított szak: angol, német
fogadóóra: kedd 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Domonkos Tünde


10.e osztályfőnök helyettes
tanított szak: magyar, német
fogadóóra: péntek 1.óra
e-mail:

 


NÉV: Dózsa Györgyné


12.c osztályfőnök helyettes
tanított szak: fizika, matematika
fogadóóra: szerda 1.óra
e-mail:

 


NÉV: Egyedi Brigitta


tanított szak: német
fogadóóra: kedd 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Gálné Jobbágy Erika


6.e osztályfőnök
tanított szak: matematika, informatika
fogadóóra: hétfő 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Háriné Mayer Krisztina


5.e osztályfőnök helyettes
tanított szak: magyar, német
fogadóóra: szerda 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Homoki Árpád


laboratórium vezető
10.b osztályfőnök helyettes
tanított szak: biológia, kémia
fogadóóra: hétfő 3.óra
e-mail: homoki.arpad@vmg-erd.hu

 


NÉV: Hornyák Tamás


Énekkar vezető
10.d osztályfőnök helyettes
tanított szak: ének
fogadóóra: hétfő 15:30 – 16:30
E-mail:

 


NÉV: Hornung Zsuzsanna


Német-francia nyelv munkaközösség-vezető
10.a osztályfőnök helyettes
tanított szak: német
fogadóóra: hétfő 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Jankóné Kósza Ildikó


11.e osztályfőnök
tanított szak: testnevelés
fogadóóra: kedd 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Jasper Makay Emese


tanított szak: angol
fogadóóra: szerda 5.óra
e-mail:

 

 


NÉV: Jánosi Kata


tanított szak: rajz
fogadóóra: szerda 4.óra
e-mail:

 

 


NÉV: Józsa Gyöngyi


6.e osztályfőnök helyettes
tanított szak: német
fogadóóra: szerda 4.óra
e-mail:

 

 


NÉV: Kállayné Szerényi Júlia


tanított szak: biológia, kémia
fogadóóra:
e-mail:

 

 


NÉV: Kállay Adrienn


11.c osztályfőnök
tanított szak: matematika
fogadóóra: kedd 6.óra
e-mail:

 


NÉV: Kaposi József


tanított szak: magyar, mozgókép kultúra
fogadóóra: csütörtök 6.óra
E-mail:

 

 


NÉV: Károlyiné Bódi Gabriella


Osztályfőnöki munkaközösség-vezető
12.d osztályfőnök
tanított szak: francia, történelem
fogadóóra: hétfő 4.óra
e-mail:

 


NÉV: Kertmeginé Márki Borbála


11.b osztályfőnök helyettes
tanított szak: biológia, kémia
fogadóóra: péntek 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Kitzinger István


Biológia-kémia munkaközösség-vezető
10.b osztályfőnök
tanított szak: biológia
fogadóóra: kedd 4.óra
e-mail:

 


NÉV: Kleckner Zoltán


11.c osztályfőnök helyettes
tanított szak: angol
fogadóóra: péntek 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Kukovecz Györgyné


9.b osztályfőnök
tanított szak: biológia, földrajz
fogadóóra: csütörtök 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Kulcsár Edit


10.c osztályfőnök
tanított szak: matematika
fogadóóra: csütörtök 4.óra
e-mail:

 


NÉV: Krúdy Péter


7.e osztályfőnök
tanított szak: testnevelés
fogadóóra: hétfő 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Lázárné Szerényi Boglárka


tanított szak: francia
fogadóóra:
e-mail:

 

 


NÉV: Maksa Katalin


tanított szak: magyar, történelem, hon és népismeret
fogadóóra: csütörtök 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Maróti Zsolt


Diákmozgalmat patronáló tanár
10.d osztályfőnök
tanított szak: magyar, történelem
fogadóóra: hétfő 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Mátyás Zsuzsanna


12.b osztályfőnök helyettes
tanított szak: francia
fogadóóra: hétfő 4.óra
e-mail:

 


NÉV: Mihalicza Gizella


10.c osztályfőnök helyettes
tanított szak: informatika, matematika
fogadóóra: csütörtök 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Nagy Zsófia


Iskolapszichológus
e-mail: nagy.zsofia@vmg-erd.hu
fogadóóra:
Hétfő 9:40 – 14:20
Kedd 9:40 – 15:10
Szerda 9:40 – 14:20
Csütörtök 9:40 – 15:10


NÉV: Nédermann Anna


Történelem-földrajz munkaközösség-vezető
tanított szak: történelem
12.e osztályfőnök
fogadóóra: hétfő 4.óra
e-mail:

 


NÉV: Orosz Andrea


12.a osztályfőnök
tanított szak: angol
fogadóóra: hétfő 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Pásztory Ildikó


7.e osztályfőnök helyettes
Testnevelés munkaközösség-vezető
tanított szak: testnevelés
fogadóóra: kedd 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Petrovácz Ilona Erzsébet


9.c osztályfőnök
tanított szak: fizika
fogadóóra: hétfő 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Pósch Ibolya


9.a osztályfőnök
tanított szak: magyar, orosz
fogadóóra: kedd 5.óra
e-mail:

 

 


NÉV: Rajcsányiné Tóth Zsuzsanna


5.e osztályfőnök
tanított szak: magyar, német
fogadóóra: szerda 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Ruzsenszki Magdolna


Matematika-fizika-informatika munkaközösség-vezető
10.e osztályfőnök
tanított szak: matematika
fogadóóra: szerda 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Schwindtné Katona Tünde


10.a osztályfőnök
tanított szak: angol
fogadóóra: hétfő 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Somfai Péter


tanított szak: latin nyelv, történelem
fogadóóra: hétfő 5.óra
e-mail:

 

 


NÉV: Somfainé Szűcs Mária


Magyar-művészetek munkaközösség-vezető
9.b osztályfőnök helyettes
tanított szak: magyar, orosz
fogadóóra: szerda 6.óra
e-mail:

 


NÉV: dr. Stencinger Norbert


9.d osztályfőnök
tanított szak: történelem
fogadóóra: szerda 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Sulainé Szegedi Nóra


9.e osztályfőnök
tanított szak: matematika
fogadóóra: kedd 1.óra
e-mail:

 


NÉV: Szerencsés Krisztina


9.a osztályfőnök helyettes
tanított szak: matematika, informatika
fogadóóra: hétfő 4.óra
e-mail:

 


NÉV: Szikszai Réka


11.a osztályfőnök
tanított szak: angol, német
fogadóóra: péntek 3.óra
e-mail:

 


NÉV: Szűcs Miklós


tanított szak: informatika
fogadóóra: szerda 5.óra
e-mail:

 

 


NÉV: Tímár Zsuzsa


12.b osztályfőnök
tanított szak: angol, magyar
fogadóóra: szerda 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Török Csabáné


tanított szak: angol
fogadóóra: csütörtök 4.óra
e-mail:

 

 


NÉV: Valaczkay Gábor

 


11.a osztályfőnök helyettes
tanított szak: testnevelés
fogadóóra: péntek 3.óra

 


NÉV: Varga Zsolt

 


tanított szak: fizika, informatika
fogadóóra: kedd 3.óra
e-mail: varga.zsolt@vmg-erd.hu

 


NÉV: Versits Lívia


11.b osztályfőnök
tanított szak: kémia
fogadóóra: hétfő 6.óra
e-mail:

 


NÉV: Vörösné Balogh Janka


12.c osztályfőnök
tanított szak: fizika, matematika
fogadóóra: péntek 5.óra
e-mail:

 


NÉV: Zalaváriné Muk Ágota


8.e osztályfőnök
tanított szak: rajz, földrajz
fogadóóra: szerda 6.óra
e-mail:

 


NÉV: Ungvári Zsolt Gyuláné


Könyvtáros

 

 

 


NÉV: Ungvári Zsolt


Könyvtáros-tanár
tanított szak: történelem
fogadóóra: kedd 2.óra
e-mail:

 


NÉV: Kesztler Józsefné


Iskolatitkár
e-mail:

 

 


NÉV: Kovácsné Hochsteiger Ágnes


Iskolatitkár
e-mail:

 

 


NÉV: Péterné Závodszky Ibolya


Ügyviteli dolgozó
e-mail: zavodszky.ibolya@vmg-erd.hu

 

 


NÉV: Szabó Magdaléna


Ügyviteli dolgozó
e-mail:

 

 


Vikár JánosNÉV: Vikár János


Laboráns
e-mail:

 

 


Vikár JánosnéNÉV: Vikár Jánosné


Laboráns
e-mail:

 

 


NÉV: Balázs Attila


Oktatástechnikus
e-mail:

 

 


NÉV: Szentey Daniel


Rendszergazda
e-mail: admin@vmg-erd.hu
e-mail: szentey.daniel@vmg-erd.hu

 

 


NÉV: Török Zoltán


Rendszergazda
e-mail: admin@vmg-erd.hu