admin
TÁJÉKOZTATÓ A 4. ÉS 8. OSZTÁLYOS TANULÓK SZÁMÁRA A KÖZPONTI ÍRÁSBELI VIZSGÁRA VALÓ JELENTKEZÉSSEL KAPCSOLATBAN
Kedves 4. osztályos és 8. osztályos tanulók! Tisztelt Szülők!
Gimnáziumunk valamennyi tanulmányi területén előírja a központi írásbeli vizsgán történő részvételt, így megszervezzük azt.
A tanulónak 2020. december 4-ig egyénileg kell jelentkeznie a vizsgára, közvetlenül az általa választott vizsgaszervező intézményben.
Olvasd továbbHVG középiskolai rangsorban a 100 legjobb gimnázium között a 2018/19-es adatok alapján intézményünk a 38. helyen szerepel, a vidéki gimnáziumok rangsorában pedig a 17.
Olvasd továbbTisztelt Szülők!
Iskolánk a járványügyi helyzetre való tekintettel az 5-től 9-ig évfolyamok számára
2020. november 18-án 15-18 óra között meghirdetett fogadónapját online tartja.
A fogadóórára való regisztrálás a következők szerint történik:

