Munkaközösségünk dolgozói (Idegennyelv)

név: Benczéné Dizseri Márta


igazgatóhelyettes
11.a osztályfőnök helyettes
tanított szak: magyar, német
fogadóóra: hétköznap 900-1500
e-mail:

 


név: Baranyainé Szabó Katalin


munkaközösség-vezető
7.e osztályfőnök helyettes
tanított szak: angol
fogadóóra: csütörtö 3.kóra
e-mail:

 


név: Arany Erika


tanított szak: német
fogadóóra: csütörtök 3.óra
e-mail:

 


név: Bagó Lajosné

tanított szak: német
10.a osztályfőnök helyettes
fogadóóra: kedd 4.óra
e-mail:

 


név: Besenyői Erika


11.d osztályfőnök
tanított szak: magyar, orosz
fogadóóra: péntek 6.óra
e-mail:

 


név: Csáki Andrea


12.c osztályfőnök-helyettes
tanított szak: angol, német
fogadóóra: hétfő 6.óra
e-mail:

 


név: Dabóczi Györgyi


ifjúságvédelmi felelős
10.e osztályfőnök helyettes
tanított szak: angol
fogadóóra: hétfő 4.óra
e-mail:

 


név: Domonkos Tünde


11.e osztályfőnök
tanított szak: magyar, német
fogadóóra: csütörtök 5.óra
e-mail:

 


név: Harmathy Veronika


12.a osztályfőnök
tanított szak: német
fogadóóra: kedd 4.óra
e-mail:

 


név: Hornung Zsuzsanna


9.a osztályfőnök helyettes
tanított szak: német
fogadóóra: csütörtök 3.óra
e-mail:

 


név: Jasper-Makay Emese


tanított szak: magyar, angol
fogadóóra:
e-mail:

 


név: Károlyiné Bódi Gabriella


munkaközösség-vezető
12.d osztályfőnök
tanított szak: francia, történelem
fogadóóra: csütörtök 3.óra
e-mail:

 


név: Kleckner Zoltán


12.a osztályfőnök helyettes
tanított szak: angol
fogadóóra: hétfő 3.óra
e-mail:

 


név: Lázár-Szerényi Boglárka


tanított szak: francia, kémia, portugál
fogadóóra: hétfő 5.óra
e-mail:

 


Név: Murányi Józsefné


tanított szak: német
11.b osztályfőnök helyettes
fogadóóra: csütörtök 5.óra
e-mail:

 


név: Nédermann Anna


munkaközösség-vezető
7.e osztályfőnök
tanított szak: orosz, történelem
fogadóóra: csütörtök 7.óra
e-mail:

 


név: Orosz Andrea


tanított szak:
11.e osztályfőnök helyettes
fogadóóra: péntek 3.óra
e-mail:

 


név: Radojchich Hedvig


tanított szak:
fogadóóra:
e-mail:

 


név: Rajcsányiné Tóth Zsuzsa


tanított szak: magyar,német
fogadóóra:
e-mail:

 


név: Schwindtné Katona Tünde


10.a osztályfőnök
tanított szak: angol, matematika
fogadóóra: szerda 3.óra
e-mail:

 


név: Somfainé Szűcs Mária


munkaközösség-vezető
8.e osztályfőnök
tanított szak: magyar, orosz
fogadóóra: csütörtök 5.óra
e-mail:

 


név: Szikszai Réka


tanított szak: angol, német
10.b osztályfőnök helyettes
fogadóóra: péntek 4. óra
e-mail:

 


név: Tímár Zsuzsa


tanított szak: angol, magyar
10.c osztályfőnök helyettes
fogadóóra: szerda 4.óra
e-mail: timar.zsuzsa@vmg-erd.hu

 


név: Török Csabáné


11.a osztályfőnök
tanított szak: angol, orosz
fogadóóra: szerda 6.óra
e-mail:

 


név: Vas Éva


5-8. évfolyam tagozatfelelős
9.e osztályfőnök
tanított szak: angol, magyar
fogadóóra: kedd 3.óra
e-mail: